Ogłoszenia parafialne 2018-06-03

WTOREK – 05.06.2018 – Św. Bonifacego, biskupa i męczennika

Nie będzie Mszy Św.

ŚRODA – 06.06.2018 – Dzień powszedni

18:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o potrzebne łaski w rodzinie Tomkiewicz; Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE z procesją wokół kościoła

CZWARTEK – 07.06.2018 – Dzień powszedni

18:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o potrzebne łaski dla Adriana Gracy z okazji 18. rocznicy urodzin; Po Mszy św. NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE z procesją wokół kościoła

PIĄTEK – 08.06.2018 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00 Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do sakramentu pokuty

18:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o potrzebne łaski w rodzinie Dera oraz w intencji wnuczek Laury, Julii i Leny; Katecheza dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania

SOBOTA – 09.06.2018 – Dzień powszedni

16:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o potrzebne łaski dla Marceliny Bączek z okazji 30. rocznicy urodzin, Antoniego z okazji 4. rocznicy urodzin oraz Michaela z okazji 33. rocznicy urodzin

NIEDZIELA – 10.06.2018 – X ZWYKŁA

08:00 Za + Zbigniewa Szkarłat w 14. rocznicę śmierci

10:30 Za + mamę Józefę Połomską oraz ++ siostry Danutę, Krystynę i Barbarę

1. Świętujemy dziś 9. niedzielę zwykłą. Dzisiaj, po Mszach świętych zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  2. Dzisiaj – z racji niedzieli pastoralnej w dekanacie Głuchołazy, gościmy w naszej Parafii ks. dk. Radosława Radziwonia. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże oraz świadectwo swojego powołania kapłańskiego. Na ręce Ks. diakona przekażemy dzisiejszą kolektę na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego.
  3. W środę i w czwartek zapraszam na Msze św. z racji Oktawy Bożego Ciała, natomiast dzieci z koszyczkami do sypania kwiatków.
  4. Do sakramentu pokuty zapraszam od poniedziałku do soboty, 30 minut przed rozpoczęciem Mszy św.
  5.  W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego. Proponuję przeczytać artykuł o tajemnicy Serca Pana Jezusa.
  6. Wyjazd do Aqua Parku i kina we Wrocławiu dla dzieci i młodzieży planowany jest na 16 czerwca br. Lista dla chętnych na wyjazd znajduje się w zakrystii. Ministranci jadą za darmo, natomiast pozostali wpłacają 60 zł.
  7. Do sprzątania kościoła zapraszam rodziny od n-ru 166 – P. Kulig do n-ru 178 – P. Gula, Piórkowski. Dziękuję rodzinom za posprzątanie świątyni.
  8. PODZIĘKOWANIA: Za przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało. Włożono wiele pracy i dzięki temu zrodziły się piękne pomysły. Dziękuję tym wszystkim, którzy zaangażowali się, by liturgia była bardzo uroczysta: ministrantom, p. organiście, strażakom, młodzieży ze sztandarami, dziewczynkom sypiącym kwiatki. Dziękuję również za ofiarowane kwiaty do kościo-ła. Za rok w procesji Bożego Ciała pójdziemy idąc wzdłuż ulicy, w kierunku Głuchołaz. (1. Ołtarz przy posesji P. Wypychowskich; 2. Ołtarz przy drodze wjazdowej obok domu P. Ścieszka; 3. Ołtarz na drodze wjazdowej do P. Gawron; 4. Ołtarz przy bramie wjazdowej P. Kmiecik).